MURAT BOZ FAN CLUB www.muratboz.net.tc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MURAT BOZ FAN CLUB www.muratboz.net.tc

MurAt BOz REsiMlER MUraT BOz VIDeolaR MURat bOz MURaT boZ foTorAFlaR MUrAT boZ HAkkiNDA heR seY MUrAT BOz FAn ClUb

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?

5 posters
YazarMesaj
mahsa_boz
moderator
moderator
mahsa_boz

su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Empty
MesajKonu: su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?   su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 11:01 am

ayyy murat booozzzzz olsun ama su an deyil her zaman

arkadaslar samimi ve icten cevaplarinizi bekliyorum afro
muratbozdelisi
moderator
moderator
muratbozdelisi

MesajKonu: Geri: su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?   su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 2:02 am

Evt bende muratin yanimda olmasini isterdim ama o gelmeyecegine göre,;)bende türkiyeden kuzenim yanimda olmasini isterdim;)
kara melek
yeni muratci
yeni muratci
kara melek

MesajKonu: Geri: su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?   su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 4:32 pm

şu an yanımda benim olmamı isterdim...BENLİĞİMİN..ADINI KENDİMDEN BİLE ESİRGEDİĞİM ŞARAP GİBİ YILLAMIŞ AŞKIMIN ..BUNUN İÇİN ONU BİR DAHA GÖRMEK İÇİN CANIMI VERMEKTEN ÇEKİNMEZDİM.5 SANİYELİĞİNE BİLE OLSA YETERDİ..O BİLE YETERDİ AMA YOK!!?? Sad
busranur1992
yeni muratci
yeni muratci
busranur1992

MesajKonu: Geri: su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?   su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 3:46 am

en sevdiğim arkadaşımın olmasını isterdimsu an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Icon_cry
selin1238
kidemli muratci
kidemli muratci

MesajKonu: Geri: su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?   su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:59 am

kesinlikle ölene kadar yanımda muratı isterdim

su an yaninizda kimin olmasini isterdiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası