MURAT BOZ FAN CLUB www.muratboz.net.tc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MURAT BOZ FAN CLUB www.muratboz.net.tc

MurAt BOz REsiMlER MUraT BOz VIDeolaR MURat bOz MURaT boZ foTorAFlaR MUrAT boZ HAkkiNDA heR seY MUrAT BOz FAn ClUb

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

murat sana askim maximum

+9
muratbozdelisi
muratzelal
mystery
FatMaboz
mahsa_boz
m-hale
sweet__baby
melih_crazy86
rana1991
13 posters
YazarMesaj
rana1991
Admin
Admin
rana1991

murat sana askim maximum Empty
MesajKonu: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 10:10 am

sana bir tek mesajim ola bilir
o mesajda nedir biliyormusun?
sana askim maximum
bu kadar
melih_crazy86
V.I.P muratci
V.I.P muratci
melih_crazy86

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 1:24 pm

rana1991 demiş ki:
sana bir tek mesajim ola bilir
o mesajda nedir biliyormusun?
sana askim maximum
bu kadar

aynen
http://melih1905unigs.tr.gg
sweet__baby
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 4:58 am

aşığım sana murat boz yaaa çok yakışıklısın yaaaa BENİMLE EVLENİRMİSİN AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SANA TAPIYORUM YAAAA
melih_crazy86
V.I.P muratci
V.I.P muratci
melih_crazy86

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 9:16 am

sweet__baby demiş ki:
aşığım sana murat boz yaaa çok yakışıklısın yaaaa BENİMLE EVLENİRMİSİN AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SANA TAPIYORUM YAAAA

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile afro afro afro afro
m-hale
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 4:50 am

şüüşşşt ulen onu benm kadar sefemess kimse bunu kalın kafanıza sokun!!
ben onu her konserlerini,her tv programlarını,her posterlerini kaçırmamısh adamınn taammm mı ??
onu ben den kimse sefemez faslaa!! elizz hariç (:p)

xdd:D hade muck yenede bb

muratttttttt BOZZZZZZZ AŞKIMM SANA AŞIĞIMM BEBEM CANOM BENM YHAAA ::BB
melih_crazy86
V.I.P muratci
V.I.P muratci
melih_crazy86

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:16 am

m-hale demiş ki:
ben onu her konserlerini,her tv programlarını,her posterlerini kaçırmamısh adamınn taammm mı ??

Burada ayıp ediosun baq...Bu özgür bir forum...Herkes sewebilir...Allalalalalalaa yaa...Kendini beğenmişlik yapma...Alallalalalallalalallalalala
rana1991
Admin
Admin
rana1991

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 7:48 am

melih_crazy86 demiş ki:
m-hale demiş ki:

Burada ayıp ediosun baq...Bu özgür bir forum...Herkes sewebilir...Allalalalalalaa yaa...Kendini beğenmişlik yapma...Alallalalalallalalallalalala

cok haklisin
melih_crazy86
V.I.P muratci
V.I.P muratci
melih_crazy86

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 4:12 am

rana1991 demiş ki:
melih_crazy86 demiş ki:
m-hale demiş ki:

cok haklisin

tşk. ederim bana haq verdiin için...
mahsa_boz
moderator
moderator
mahsa_boz

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 1:48 pm

bende sizlere hak veriyorum
rana1991
Admin
Admin
rana1991

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 5:44 pm

ya murat hepimizin hayran oldugu bi sanatci onun icin buraya toplandik boyle seylere gerek yok hic bi sanatcininki oyle degil bilmem ben daha cok seviyorum yok ben gereksiz seyler bunlar
FatMaboz
V.I.P muratci
V.I.P muratci
FatMaboz

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 12:19 pm

ewt bu forumdaki herkes murata hasta Wink Very Happy
mystery
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 8:43 am

gerçekten her yönüyle mükemmel bir insan onuu görmeyi yada konserine gitmeyi çok isterdim ama eminim bu tarafa gelirse herşekilde giderm çok tatlı ya vee süper Sad Sad [size=7] Embarassed Embarassed [/size]
rana1991
Admin
Admin
rana1991

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 9:06 am

cANIM SEN NERDE OTUYORSUN KI
BIZ IRANDA HICCC GOREMIYORUZ YANI:( Sad No
muratzelal
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 6:37 am

asıl siz bunu kafanıza sokun o'nu kimse benden daha çok sevemez bunu anlayın ben zelal MURAT BOZ um seni çok seviyorum.....
muratbozdelisi
moderator
moderator
muratbozdelisi

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:33 am

muratzelal demiş ki:
asıl siz bunu kafanıza sokun o'nu kimse benden daha çok sevemez bunu anlayın ben zelal MURAT BOZ um seni çok seviyorum.....

BÖYLE YORUMLAR BIRDAHA GÖRMEK ISTEMIYORUM.YOK BEN DAHA COK SEVIYORUM.YOK BENDEN BASKASI SEVEMEZ.

BIRDAHA BÖYLE SACMA YORUM YAZAN ÜYEYI 1 KEZ UYARICAZ.
UYARIYI CIDDI ALMAZSA VE BIRDAHA SACMA YORUM YAZARSA,O ZAMAN O ÜYE VE O ÜYENIN MESAJI SILINECEKTIR.!
kara melek
yeni muratci
yeni muratci
kara melek

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 7:33 am

sana katılıyorum SÜPER MODERATOR...burası aşk sitesi değil..burası TÜRKİYE'NİN HATTA BİZİM İÇİN DÜNYADA BAŞARI SIRASINDA SAYILI İNSANLARDAN BİRİ OLAN MURAT BOZ '''sitesidir..onunla ilgili tüm konuları burada karşılaştırır burada haber verilir resimleri albüm ve imza vs.vs.AMA BU TÜR DAVRANIŞLAR ÇOK ZAYIFÇA HADDİNİ AŞARAK VE ÇOK TERBİYESİZCEDİR..BÖYLE YAPANLARI CEZALANDIR..
cansumb
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 6:24 am

seni çok seviyorum izmitteki imza günün iptal olmaz insallah umarım güzel gecer izmitte sık sıkkonser vermeni istiyoruz
yasemin ve murat
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 11:02 am

ya murat askım seni çokkk seviyorum ve ömrümün sonuna kadar da sevicem bi denem ya sana olan askımı nasıl anlatıcam bilmiyorum hayatım da hiç asık olmamiştim ya bu ask denilen anlatılmaz bişi herhalde ki ban sana olan askımı bile anlatamıyorum askım ya neden hiç bu siteye bakmıyor veya hiç birimize cevap yazmıyosun askım artık duyy bizi ne olur sen konser konser gezerken veya dişarlarda gezerken biz buraya bizi duy veya seni ne kadar çok sevdiğimizi sana duyurmaya çalışıyoruz ama sen bizi duymuyosun askım ya ne olursun duy bizi yalvarırım
BİR TANEM HAYATIMIN ASKI HAYATIMIN TEK GERÇEĞİ HAYATIMIN TEK ANLAMISIN SEN
yasemin ve murat
yeni muratci
yeni muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 9:10 am

murat askım ya seni deli gibi seviyorum ama ne olur cevap arkadaslar protesto ediyorum siz de varsanız sizde katılın bu siteyi kim açtı yaa hiç cevap vermiyosunuz ne olur cevap yazın ya ne olursunuz murat askım sen ne olur cevap ya ne olursun ben artık posterlerinle avunamıyorum ne olursun askım duy sesimiiiiiiiiiiiiiii
selin1238
kidemli muratci
kidemli muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:04 am

bence buradaki herkez murata aşık bunu biliyoruz burada murata aşkımızı söylüyoruz kimse tartışmasın sonuçta kimse kimseyi bilmiyor ve tanımıyor eyer kavga edicekseniz muratı düşünün onun üzülmesini istemezsiniz değil mi?
selin1238
kidemli muratci
kidemli muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 2:11 pm

gitme kal be yanımda şurada baş ucumda sana kurban olurum elvede deme bana ben seni el üstünde hatta baş üstünde taşırım merak etme elveda deme bana
selin1238
kidemli muratci
kidemli muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:05 am

murat sen lisede halk oyunları oynamışsın ve 1. olmuşsun galiba bende 5 senedir gidiyorum artvin,trabzon,van,diyarbakır oynuyoruz yarışmalarada gittim buraya resimlerimizi koyucam o zaman görürsün seni çok seviyorum ne olur konser ver ümraniyede seni 1 kere canlı canlı gördüm bir daha görmek için her gün dua ediyorum ağlıyorum ne olur ümraniyeye gel emin ol ölümünede olsa gelirim...
selin1238
kidemli muratci
kidemli muratci

MesajKonu: Geri: murat sana askim maximum   murat sana askim maximum Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 9:12 am

ben senin adını ela gözlüm koydum çünkü gözlerin ela ve güneşden bile daha çok parlıyor sen güneşten aydan yıldızlardan daha çok ışık saçıyorsun senin ışığına kapıldım hayatımın anlamı ne yapıyım kendime engel olamıyorum herkez seni ne kadar sevdiğimi biliyor ben bugün hastaydım arkadaşım irem bana bugün bir şaka yaptı ve murat boz geliyor die bir şaka yaptı bende oracıkta arkamı döndüm senin olmadığını görünce çok ağladım oda bir daha onn hakkında şaka yapmicam dedi ama orada keşke sen olsaydın o zaman ağlamazdım bayılırdım ama senin için deyil sana olan aşkımdan ağlardım ELA GÖZLÜM...

murat sana askim maximum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .::murat boz nerde??::.
» Murat Boz'a Beste