MURAT BOZ FAN CLUB www.muratboz.net.tc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MURAT BOZ FAN CLUB www.muratboz.net.tc

MurAt BOz REsiMlER MUraT BOz VIDeolaR MURat bOz MURaT boZ foTorAFlaR MUrAT boZ HAkkiNDA heR seY MUrAT BOz FAn ClUb

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bahaneciiiiiii...

4 posters
YazarMesaj
melih_crazy86
V.I.P muratci
V.I.P muratci
melih_crazy86

Bahaneciiiiiii... Empty
MesajKonu: Bahaneciiiiiii...   Bahaneciiiiiii... Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 5:26 am

Arkadaşlar burada albeni bahanelerimizi yazıcaz...Benim bahanem maça veya sınava girmeden once albeni yerim...Bana uğur getirsin diye...Sizinn bahaneleriniz ne ....
http://melih1905unigs.tr.gg
mahsa_boz
moderator
moderator
mahsa_boz

Bahaneciiiiiii... Empty
MesajKonu: Geri: Bahaneciiiiiii...   Bahaneciiiiiii... Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 2:31 pm

ben albeni yemedim hic ama bu yeyem icin iyi bir bahane sanirim
rana1991
Admin
Admin
rana1991

Bahaneciiiiiii... Empty
MesajKonu: Geri: Bahaneciiiiiii...   Bahaneciiiiiii... Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 10:45 am

ya simdi ben murat boz konserine gitmem lazim eeee evde bisey yemedim biraz enrjim olmam lazimm hani murata sarilcam yaaaaa
onun icin bana bi albeniiiiiiiiiiiiii
mahsa_boz
moderator
moderator
mahsa_boz

Bahaneciiiiiii... Empty
MesajKonu: Geri: Bahaneciiiiiii...   Bahaneciiiiiii... Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 12:25 pm

himmmmmmmmm simdi rana ciim murata sarilicak tabi benim yerimede sarilacak eeeeeee ben de bunu kutlamam lazim

biiiii albeni yiyim
FatMaboz
V.I.P muratci
V.I.P muratci
FatMaboz

Bahaneciiiiiii... Empty
MesajKonu: Geri: Bahaneciiiiiii...   Bahaneciiiiiii... Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 6:26 am

şimdi mahsa ve ranna albeni yiyo eee bende dedim kısım kap bi albeni kaptım yedimm Smile

Bahaneciiiiiii...
1 sayfadaki 1 sayfası